Mėnesio darbo planas

MAŽEIKIŲ TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETO

BALANDŽIO MĖNESIO PLANAS

2018 M.M.

Data, laikas

Renginys

Vieta

1.     SVEIKOS GYVENSENOS IR FIZINIO AKTYVUMO FAKULTETAS

Kiekvieną pirmadienį, trečiadienį ir ketvirtadienį

10.00 -12.00 val.

Individualus sportavimas

1.23 kab. TAU sporto salė

Kiekvieną antradienį

9.00 val.

Šiaurietiškas vaikščiojimas

 

Laukas

04 26

10.00 val.

Stalo teniso varžybos

TAU sporto salė

2.     DVASINIO TOBULĖJIMO FAKULTETAS

04 05

10.00 val.

Šatrijos Raganos keliu…

1.22 kab.

3.     SVEIKATOS FAKULTETAS

04 18

15.00 val.

Pieno produktų įtaka sveikatai.

Naujausių produktų degustacija

TAU salė

4.     BUITIES  FAKULTETAS

04 04

10.00 val.

Rankdarbiai namų interjere

1.20 kab.

04 11

10.00 val.

Suvenyrinių gėlių, medelių darymas

1.20 kab.

04 18

10.00 val.

Kulinarijos pamoka. (Tortų kepimas ir papuošimas)

1.20 kab.

04 25

10.00 val.

Išvyka į Mažeikių muziejų

1.20 kab.

5.     PSICHOLOGIJOS FAKULTETAS

04 20

12.00 val.

Bendravimo įgūdžiai ir santykių tobulinimas kolektyve.

Baigiamasis užsiėmimas

Lektorė – D. Mačiulienė

1.20 kab.

6.     TEISĖS FAKULTETAS

04 26

14.00 val.

Paskaitų ciklo „Paveldėjimo teisė“ apibendrinimas.

Lektorė L. Rimkienė

1.20 kab.

7. KULTŪROS FAKULTETAS

Kiekvieną antradienį

14.00-15.00 val.

Dainų studija „Žara“

1.22 kab.

Kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį

14.00 -15.00 val.

Šokių studija „Serbentėlė“

1.21 kab.

Kiekvieną trečiadienį

15.15 -16.15val.

Romansų ansamblis „Širdies aidas“

1.22 kab.

Kiekvieną trečiadienį

13.30 -14.30 val.

Mišrus  choras „Melodija“

1.22 kab.

Kiekvieną antradienį

12.00 – 13.00 val.

Kanklių ansamblis „Romantika“

1.20 kab.

Trečiadieniais, ketvirtadieniais

10.00 -12.00 val.

Dramos studija „Personažas“

Tarybos patalpos

Ketvirtadieniais

9.30 -10.00 val.

Meninio skaitymo studija „Širdies gaida“

Tarybos patalpos

Antradieniais

14.30 -15.30 val.

Kapela „Akordas“

TAU salė

8. UŽSIENIO KALBŲ FAKULTETAS

Kiekvieną antradienį

 

Anglų k. dėstytoja

V. Apulskytė

Darbas pagal patvirtintas programas

 

1.22 kab.

10.00 val.

2 kursas

 

12.00 val. 

5 kursas

 

 

Kiekvieną pirmadienį

 

Vokiečių k. dėstytoja

 L. Dukalska

Darbas pagal patvirtintas programas

1.22 kab.

10.00 val.

2 kursas

 

11.00 val.

1 kursas

 

12.00 val.

4 kursas

 

Kiekvieną ketvirtadienį

 

Anglų k. dėstytoja R.Bucienė

Darbas pagal patvirtintas programas

1.22 kab.

10.00 val.

1 kursas

 

11.00 val.

6 kursas

 

12.00 val.

3 kursas

 

9. INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ FAKULTETAS

Kiekvieną trečiadienį

12.00 -13.00 val.

Pagal patvirtintas programas

Dėstytoja I. Mačiulienė

 

1.20 kab.

Kiekvieną ketvirtadienį

12.30 – 13.30 val.

Pagal patvirtintas programas

Dėstytoja I. Mačiulienė

1.20 kab.

10. TURIZMO FAKULTETAS

04 23

15.00

Instruktažas išvykstantiems į Šveicariją

1.20 kab.

11.BIBLIOTEKA

Kiekvieną trečiadienį

10.00 – 12.00 val.

Skaitytojų aptarnavimas

1.22 kab.

12. KITI RENGINIAI

04 08

15.00 val.

Dramos studijos „Personažas“ spektaklis E. Untulio pjesė „Nomų arešts“

Urvikių kultūros centras

04 19

12.00 val.

Poezijos pavasaris Lietuvos 100-čiui

 „Tai gražiai mane augino“.

Meninio skaitymo studija.

 

G. Januškos sodyboje

(Autobusas išvyks

 10.30 val.)

04 20

15.00 val.

Dramos studijos „Personažas“ spektaklis E. Untulio pjesė „Nomų arešts“

Sodų pagrindinės mokyklos

aktų salė