Mėnesio darbo planas

MAŽEIKIŲ TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETAS

UŽSIĖMIMŲ PLANAS

2019 m. lapkričio mėn.

 

Eil. Nr.

Užsiėmimų pavadinimas

Laikas val.,

data

Vieta,

klasė

1. Sporto fakultetas

1.

Individualus sportavimas

10.00 – 12.00

 pirmadienis, trečiadienis, ketvirtadienis

1.23,

TAU  salė

2.

Šiaurietiškas vaikščiojimas

8.00 – 11.00

 antradienis

Laukas

3.

Boulingo varžybos

lapkričio mėn. 19 d.

14.00 – 15.00

Boulingo restorano  salė

2. Sveikatos fakultetas

1.

Skirtingų kartų santykiai. Bendros veiklos skatinančios vaikų raidą ir santykį.

Lektorė – L. Liutvinienė VŠĮ ankstyvosios intervencijos c. „Gandriukas“ direktorė

lapkričio mėn. 19 d.

16.00 – 17.00

TAU salė

3. Psichologijos ir dvasinio tobulėjimo fakultetas

1.

Rudens virsmas. Vėlinės

Lektorius – kunigas Antanas Mačius

lapkričio mėn. 7 d.

 13.00 – 14.00

1.20 

4. Buities fakultetas

1.

Suvenyrų gaminimas vašeliu.

lapkričio mėn. 6 d.

10.30 – 12.20

1.20

2.

Suvenyrų gaminimas vašeliu.

lapkričio mėn. 13  d.

10.30 – 12.20

1.20

3.

Sveikas maistas – patiekalai iš daržovių

lapkričio mėn. 20  d.

10.30 – 12.20

1.20

4.

Suvenyrinių žvakių gaminimas

lapkričio mėn. 27  d.

10.30 – 12.20

1.20

5. Teisės ir politinių diskusijų  fakultetas

1.

Susitikimas su Mažeikių raj.  mero pavaduotoja Lina Rimkiene  ir savivaldybės atstovais

lapkričio 26 d.

15 val.

TAU salė

6. Turizmo fakultetas

1.

Įspūdžiai  iš kelionės po Šiaurinę Lenkiją

Lektorė I. Mačiulienė

lapkričio mėn. 12  d.

14.00 – 15.00

1.20 

7. Užsienio kalbų fakultetas

1.

Anglų kalbos dėstytoja

V. Apulskytė

Antradieniais

 

1.22

 

A2 grupė

9.30 -10.30

 

 

A4 grupė

10.30 -11.30

 

 

A6 grupė

11.30 -12.30

 

 

A7 grupė

12.30 -13.30

 

1.

Vokiečių kalbos dėstytoja

Laima Dukalska

Trečiadieniais

1.22

 

V1  grupė

10.00 – 11.00

 

 

V2 grupė

11.00 – 12.20

 

 

V3 grupė

12.20 – 13.20

 

 

Anglų kalbos dėstytoja

Regina Bucienė

Ketvirtadienais

1.22

 

A1 grupė

10.00 – 11.00

 

 

A3 grupė

11.00 – 12.00

 

 

A8 grupė

12.00 – 13.00

 

 

A5 grupė

13.00 – 14.00

 

8. Meninės raiškos  fakulteto kolektyvai

 

Darbas pagal patvirtintas programas 

1.

Choras „Melodija“

13.30 – 14.30

trečiadienis

1.22

1.

Romansų ansamblis „Širdies aidas“

15.00 -16.00

trečiadienis

1.22

1.

Kapela „Akordas“

15.00 -17.00

antradienis

TAU salė

1.

Kanklių ansamblis „Romantika“

11.30 – 12.30

antradienis

1.23

1.

Šokių ansamblis „Serbentėlė“

14.00 -15.00

pirmadienis, ketvirtadienis

1.21

1.

Vokalinis ansamblis „Žara“

13.30 – 14.30

antradienis

1.22

1.

Dramos grupė

12.30 – 13.30

trečiadienis

1.20

2

Dramos, literatūros ir poezijos studija

Lapkričio mėn. 6 d.

12.30 – 13.30

1.20

9. Informatikos fakultetas

1.

Darbas pagal patvirtintas programas 

11.00 – 12.30 1 gr.

12.30 – 13.30 2gr.

Pirmadienis

1.20

10. Biblioteka

1.

Skaitytojų aptarnavimas

10.00 -12.00

Pirmadienis

1.22

11. TAU administracija

1.

TAU tarybos, fakultetų vadovų ir  seniūnų posėdis

lapkričio mėn. 25 d.

10.00 – 11.00

1.20

12. Kiti renginiai

1.

TAU narių rankdarbių paroda Pikelių bendruomenėje

lapkričio mėn. 6 d.

Pikeliai

2.

TAU narių koncertas Pikelių bendruomenėje

lapkričio mėn. 8 d.

17.00 val.

 Pikeliai

3.

Susitikimas su Mažeikių RPK  veiklos skyriaus vyresniąja tyrėja – bendruomenės pareigūne Audrone Jurdonaitė

lapkričio mėn. 11 d.

15.00 val.

TAU salė

4.

Šokių ansamblio „Serbentėlė“ sveikinimas Telšių Bočių bendruomenę jubiliejaus proga

lapkričio mėn. 19d.

15.00 val.

Telšių bočių bendruomenė

5.

 Renginys  tema

J. Tumas-Vaižgantas

kunigas ir rašytojas

lapkričio mėn. 26 d.

14.00 – 15.00 val.

TAU salė