Mėnesio planas

MAŽEIKIŲ TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETAS

2018/2019 M.M. UŽSIĖMIMŲ PLANAS

BALANDŽIO – GEGUŽĖS MĖN.

 

Eil. Nr.

Užsiėmimų pavadinimas

Data,

laikas, val.

Vieta,

klasė

1. Sveikos gyvensenos ir fizinio aktyvumo fakultetas

1.

Individualus sportavimas

Kiekvieną pirmadienį, trečiadienį, ketvirtadienį

10.00 – 12.00

1.23,

TAU  salė

2.

Šiaurietiškas vaikščiojimas

Kiekvieną antradienį

8.00 – 11.00

Laukas

3.

Boulingas

Balandžio 11 d. 10.00

1.23

2. Sveikatos fakultetas

1.

Slauga, pagalba sunkiai sergančiam ir juos slaugantiems asmenims

Lektorė  Mažeikių slaugos ligoninės vedėja D. Jurgaitienė

Balandžio 18 d. 15 .00

TAU salė

3. Psichologijos ir dvasinio tobulėjimo fakultetas

1.

Šv. Velykos Žemaitijoje. Edukacinis užsiėmimas Mažeikių muziejuje

 Balandžio 04 d. 13.00

Mažeikių muziejuje

4. Buities, mados ir grožio fakultetas

1.

Tradiciniai Velykų valgiai, jų gaminimas

Balandžio 03 d. 11.00

1.20

2.

Rankdarbiai ir jų gaminimas Velykų tema

Balandžio 10 d. 11.00

1.20

3.

Velykinė paroda

Balandžio 17 d.

9.00-17.00

TAU salė

4.

Išvyka į gamtą, gamtinės medžiagos rinkimas

Balandžio 24 d. 11.00

laukas

5. Teisės ir politinių diskusijų  fakultetas

1.

Po rinkimų susitikimas su Mažeikių savivaldybės atstovais

Balandžio 25 d. 12.00

TAU salė 

6. Pasaulio pažinimo ir turizmo fakultetas

1.

Instruktažas išvykstantiems į Naisius ir Šiaurinę Lenkija

Balandžio 08 d. 15.00

1.20

7. Užsienio kalbų fakultetas

1.

Anglų kalbos dėstytoja

V. Apulskytė

Antradieniais

 

1.22

 

I kursas

9.30 -10.30

 

 

III kursas

10.30 -11.30

 

 

V kursas

11.30 -12.30

 

 

VI kursas

12.30 -13.30

 

1.

Vokiečių kalbos dėstytoja

Laima Dukalska

Trečiadieniais 

1.22

 

I kursas

10.00 – 11.00

 

 

II kursas

11.00 – 12.00

 

 

V kursas

12.00 -13.00

 

1.

Anglų kalbos dėstytoja

Regina Bucienė

Ketvirtadienais

1.22

 

II kursas

11.00 -12.00

 

 

VII kursas

10.00 – 11.00

 

 

IV kursas

12.00 -13.00

 

8. Kultūros fakultetas

 

Darbas pagal patvirtintas programas 

1.

Choras „Melodija“

13.30 – 14.30

trečiadienis

1.22

1.

Romansų ansamblis „Širdies aidas“

15.00 -16.00

trečiadienis

1.22

1.

Kanklių ansamblis „Romantika“

12.00 – 13.00

antradienis

1.20

1.

Kapela „Akordas“

15.00 -17.00

antradienis

TAU salė

1.

Šokių ansamblis „Serbentėlė“

14.00 -15.00

pirmadienis, ketvirtadienis

1.21

1.

Vokalinis ansamblis „Žara“

13.30 – 14.30

antradienis

1.22

1.

Dramos, literatūros ir poezijos studija

15.00 – 16.00

trečiadienis

1.20

9. INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ FAKULTETAS

1.

Darbas pagal patvirtintas programas 

Kiekvieną pirmadienį

12.30 – 13.30

1.20

10. BIBLIOTEKA

1

Knygų paėmimas ir keitimas

Kiekvieną pirmadienį

11.00 -13.00

1.22

11. Kiti renginiai

1.

Žemaičių tarmės, jų ypatumai

Lektorius ŠPU dėstytojas

J. Pabrėža

Balandžio 01d. 12.00

Sodų pagrindinės mokyklos aktų salė

2.

Išvyka  į Naisius

Balandžio 10 d. 9.30

Išvykimas iš IKI aikštelės

Sedos g. Nr.18

3.

Šokių ansamblio  „Serbentėlė“  dalyvaus koncerte Žemės dienai paminėti

Balandžio 11 d.

Mažeikių KC

4.

Romansų popietė „Mums širdyje dar ne ruduo“

Balandžio 13 d. 12.00

Sodų pagrindinės mokyklos aktų salė

5.

Popietė „ Kas ant margučių parašyta

Organizuoja Vokalinio ansamblio „Žara“ kolektyvas

Balandžio 17 d. 12.00

TAU salė

6.

TAU  fakultetų vadovų ir  seniūnų posėdis

Balandžio 30 d. 10.00

1.20

7.

Koncertas Motinos dienai paminėti

 Dalyvauja G. Dalinkevičius ir

 S. Bušma

Gegužės 5 d. 16.00

TAU salė

8.

Šokių ansamblio  „Serbentėlė“  dalyvaus koncerte Motinos  dienai paminėti

Gegužės 08 d.

Mažeikių KC

9.

Ekskursija į Šiaurės Lenkiją

Gegužės 17-18 d.d.

Išvykimo vieta bus informuota 0408

10.

Renginys „ Dainuok ir šok Žemaitija“

Gegužės 25 d. 12.00

Tirkšlių pušynas