Mėnesio planas

MAŽEIKIŲ TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETAS

2018/2019 M.M. UŽSIĖMIMŲ PLANAS

KOVO MĖN.

 

Eil. Nr.

Užsiėmimų pavadinimas

Data,

laikas, val.

Vieta,

klasė

1. Sveikos gyvensenos ir fizinio aktyvumo fakultetas

1.

Individualus sportavimas

Kiekvieną pirmadienį, trečiadienį, ketvirtadienį

10.00 – 12.00

1.23,

TAU  salė

2.

Šiaurietiškas vaikščiojimas

Kiekvieną antradienį

8.00 – 11.00

Laukas

3.

Smiginio varžybos

Kovo 14 d. 10.00

1.23

2. Sveikatos fakultetas

1.

Susitikimas su psichologe

I. Sakauskiene

Kovo 19 d. 15.00 

TAU salė

2.

Visa tiesa apie cholesterolį

Lektorius gydytojas A. Gailius

Kovo 21 d. 15.00 

TAU salė

3. Psichologijos ir dvasinio tobulėjimo fakultetas

1.

Susitikimas su Mažeikių evangelikų krikščionių baptistų pastoriumi A. Žyle

Kovo 7 d. 13.00

1.20

4. Buities, mados ir grožio fakultetas

1.

Fermentinių girų gaminimas

Kovo 6 d. 11.00

1.20

2.

Suvenyrų ir atvirukų gaminimas iš popieriaus

 Kovo 13 d. 11.00

1.20

3.

Išvyka į Mažeikių muziejų. Edukacinė pamoka – Žvakių liejimas

Kovo 20 d. 11.00

Mažeikių muziejus

4.

Suvenyrų ir rankdarbių paroda Velykine tematika

Kovo 27 d. 11.00

TAU salė 

5. Teisės ir politinių diskusijų  fakultetas

1.

Susitikimas su Mažeikių miesto seniūnijos darbuotojais

Kovo 21 d. 12.00

 

TAU salė 

6. Pasaulio pažinimo ir turizmo fakultetas

1.

Pažinkime savo rajoną.

Lektorius – Mažeikių turizmo klubo atstovas

Kovo 18 d. 15.00

1.20

7. Užsienio kalbų fakultetas

1.

Anglų kalbos dėstytoja

V. Apulskytė

Antradieniais

 

1.22

 

I kursas

9.30 -10.30

 

 

III kursas

10.30 -11.30

 

 

V kursas

11.30 -12.30

 

 

VI kursas

12.30 -13.30

 

1.

Vokiečių kalbos dėstytoja

Laima Dukalska

Trečiadieniais 

1.22

 

I kursas

10.00 – 11.00

 

 

II kursas

11.00 – 12.00

 

 

V kursas

12.00 -13.00

 

1.

Anglų kalbos dėstytoja

Regina Bucienė

Ketvirtadienais

1.22

 

II kursas

11.00 -12.00

 

 

VII kursas

10.00 – 11.00

 

 

IV kursas

12.00 -13.00

 

8. Kultūros fakultetas

 

Darbas pagal patvirtintas programas 

1.

Choras „Melodija“

13.30 – 14.30

trečiadienis

1.22

1.

Romansų ansamblis „Širdies aidas“

15.00 -16.00

trečiadienis

1.22

1.

Kanklių ansamblis „Romantika“

12.00 – 13.00

antradienis

1.20

1.

Kapela „Akordas“

15.00 -17.00

antradienis

TAU salė

1.

Šokių ansamblis „Serbentėlė“

14.00 -15.00

pirmadienis, ketvirtadienis

1.21

1.

Vokalinis ansamblis „Žara“

13.30 – 14.30

antradienis

1.22

1.

Dramos, literatūros ir poezijos studija

15.00 – 16.00

trečiadienis

1.20

9. INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ FAKULTETAS

1.

Darbas pagal patvirtintas programas 

Kiekvieną pirmadienį

12.30 – 13.30

1.20

10. BIBLIOTEKA

1

Knygų paėmimas ir keitimas

Kiekvieną pirmadienį

11.00 -13.00

1.22

11. Kiti renginiai

1.

TAU saviraiškos kolektyvų koncertas Auksodės  bendruomenei

Kovo 8 d. 12.00

Auksodės daugiafunkcinis centras

2.

Proto mūšis „Ar pažįstame Žemaitiją?“

Rengėjai – TAU bibliotekininkės

Kovo 15 d. 12.00

TAU salė

3.

Susitikimas su seimo nare, teisininke, Europos audito rūmų nare, valstybės kontroliere Rasa Budbergyte

Kovo 22 d. 15.00

TAU salė

4.

TAU  fakultetų vadovų ir  seniūnų posėdis

Kovo 25 d. 10.00

1.20