SKELBIMAI

 ________________________________________________________________________________________

Norintiems pažiūrėti “ Roventos“ laidą apie universiadą nuoroda YouTube   https://youtu.be/crRaw7M_GWI

     _______________________________________________________________________

Nuo rugsėjo 1 d.  Universitete vyks narių perregistravimas  ir naujų narių priėmimas. Kviečiame esamus narius persiregistruoti, pasirinkti fakultetus. Jūsų visų lauksime kiekvieną antradienį nuo 12 iki 13 val.

Veiks šie fakultetai: 

1.Sporto ir sveikos gyvensenos. 2.Užsienio kalbų. 3. IT. 4.Teisės ir politinių diskusijų. 5.Psichologijos ir dvasinio tobulėjimo. 6. Sveikatos. 7. Buities, mados ir grožio. 8. Pasaulio pažinimo ir turizmo. 9.Kultūros . Tai šokių studija „Serbentėlė“ ir linijiniai šokiai, Choras, Moterų ansamblis, Kanklių ansamblis, Romansų ansamblis, Kapela. Literatūros ir poezijos. Dramos studija.

Labai laukiami  muzikantai, grojantys  pasirinktu instrumentu.

—————————————————————————————————————————————

Mažeikių trečiojo amžiaus universitetas dėkoja visiems, parėmusiems jį 2018 metais. Jūsų parama – ne tik materialinis, bet ir moralinis universiteto, kaip visuomeninės organizacijos, palaikymas. Vertindami Jūsų geranoriškumą  vėl kviečiame skirti 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio.

Norinčiuosius paremti  trečiojo amžiaus universitetą maloniai prašome nuo 2019 m.sausio 1d. iki 2019 gegužės 1 d. pervesti 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio.

Prisijunkite prie savo elektroninės bankininkystės tiesiogiai per banką

Mažeikių TAU rekvizitai:
Sodų g. 16, Mažeikiai, 89116
Įm. kodas 302930877

Norėdami užpildyti 2% pajamų mokesčio formas ne internetu, prašome kreiptis į   Mažeikių TAU finansininkę  Zuzaną Dargienę

——————————————————————————–